Read more

עגלת קפה לאירועים

בעבר הרחוק שתיית תה או קפה נועדה בעיקר כדי לעורר אנשים, לעזור להם להתרכז ולעורר שיחות חשובות ועמוקות על ענייני דיומא. מאז תרבות שתית התה והקפה המשיכה להתפתח כאשר כל מדינה היתה מאופיינת במשקה שונה.

בישראל אין ספק כי הבחירה המועדפת על רוב האנשים היא קפה. אנו פותחים איתו את הבוקר, ממשיכים לשתות אותו בעבודה, נפגשים בערב על כוס קפה עם חברים ועוד. לא פלא כי בכל מרכז מסחרי יש אינספור בתי עסק הנושאים את השם "בית קפה" ולא "בית תה". כל בית קפה מתגאה בתערובת קפה אחרת ושיטת הכנה ייחודית אשר יוצרת טעם וארומה המייחדים את אותו בית קפה.

הקפה כובש את ישראל – עגלת קפה לאירועים

הקפה כבש את ישראל כבר לפני שנים ארוכות אך נראה שכיום המבחר רק הולך וגדל. ישנם אנשים אשר יסתפקו בקפה שחור או בקפה הפוך כאשר לכל אחד מהם יש אינספור מותגים וחברות המייצרים קפה זה. אנשים אחרים קונים גרגרי קפה וטוחנים אותם בבית על מנת לקבל את הקפה בצורתו הטריה ביותר. בשנים האחרונות נכנסו לחיינו גם מכונות הקפה הביתיות הפועלות בעזרת קפסולות המכילות שלל תערובות.

הקפסולות מציבות בפנינו מגוון רחב של טעמי קפה בעוצמה שונה כך שכל אדם מוצא את הקפה המתאים לו.

אם הקפה לא עוזב אותנו במהלך היום מדוע שיעזוב אותנו באירוע השמחה ?

Taste it ידאגו להעמיד לרשותכם עגלת קפה מפולי קפה משובחים אשר נטחנים במקום ומעניקים לכם חווית קפה ברמה הגבוהה ביותר.

Taste It – חזק בלי סוכר

Taste it מספקים פתרונות אוכל ושתיה לכל סוג אירוע. נשמח להעמיד לרשותכם עגלות מזון ושתיה ממגוון סוגים ובאיכות הגבוהה ביותר.

לא משנה איך אתם אוהבים את השתייה החמה שלכם – תוכלו להזמין זאת מהבריסטה שלנו :

  • אספרסו ומקיאטו
  • נס קפה והפוך
  • אמריקנו
  • קפה שחור
  • שוקו ושוקוצ'ינו
  • חליטות תה
  • סחלב וסיידר
  • ועוד

עגלת קפה לאירועים

 

עגלת קפה

לאחר שהקפה הגיע אלינו מדרום אמריקה נראה כי נשבנו מיד בקסמיו ומדי יום אנו לא מצליחים לעמוד בפיתוי. הקפה הוא הבסיס לתחילת יומם של אנשים רבים, הוא נמצא שם בזמן שיחות חולין או מפגשים עסקיים, מלווה אותנו בתקופות לימודים ומסיים באופן רשמי ארוחות במסעדות. עגלת קפה באירוע תיתן גם לאירוע שלכם את מסגרת הקפה הנהוגה והמקובלת כיום. עגלת הקפה תעמוד שם מתחילת הערב אך ככל הנראה תהפוך למוקד הערב רב בסופו, כאשר בתום הארוחה האורחים ישמחו לקבל משתה חם וטעים. משקה זה יכול להיות קפה, תה, סחלב או סיידר חם בהתאם לצורת ההגשה החביבה עליכם.

עגלת קפה ותה

הקפה ידוע בתור משקה מעורר ומרכז אך מרבית האנשים שותים אותו לא בגלל מעלות אלה אלא דווקא בגלל טעמו. ישנם פולי קפה רבים מסוגים שונים המשמשים להכנת קפה, כאשר מסוגים אלה ניתן להכין תערובות נוספות אשר מגדילות את היצע הקפה אף יותר. ישנן רמות קליה שונות כמו גם מספר דרכים לטחון או הקפה (רמות טחינה שונות ומכונות שונות)  יש מספר דרכים לרכוש את הקפה (אבקה, פולים וכדומה) וכמובן שיש מספר תצורות ודרכי הכנה של הקפה כמו אספרסו, אמריקנו, הפוך, שימוש בחלב רגיל או סויה ועוד. בל נשכח את הטרד של השנים האחרונות – קפסולות קפה בטעמים. כל אלה הופכים את עולם הקפה לעשיר ואינסופי, כזה המאפשר לכל אדם ואדם למצוא את הטעם שהוא מתחבר אליו ואת צורת ההגשה שהכי טובה לו.

מגישים קפה לטעמך

לאנשים אשר ממש אוהבים קפה יש צורה מאד ספציפית בה הם שותים את הקפה שלהם, יש להם הוראות הכנה מיוחדות ואוי ואבוי אם לא יקבלו את הקפה בדיוק כמו שהם ביקשו. מקיאטו ארוך או הפוך על חלב דל, קצף סמיך או בלי קצף, קפה טורקי או קפה איטלקי משובח שנטחן במקום – כל אלה יעמדו לבחירתכם בעגלת קפה לאירועים של Taste it, לצד חליטות תה משובחות, סיידר חם וסחלב. בריסטות מן השורה הראשונה ידאגו להכין לכם קפה מדויק וארומטי אשר נטחן בזה הרגע מפולי קפה מובחרים. כל שנותר לכם לעשות הוא להגיד איך אתם אוהבים את זה.

עגלת קפה

עוד בנושא:

     
054-6419210
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני